17 Σεπτεμβίου 2014

Εκλογή μελών στη Γ.Σ. της ΕΝ.Π.Ε.

Ολοκληρώθηκε η διαδικασία εκλογής εκπροσώπων του Περιφερειακού Συμβουλίου Κεντρικής Μακεδονίας στη Γενική Συνέλευση της Ένωσης Περιφερειών Ελλάδας (ΕΝ.ΠΕ), που πραγματοποιήθηκε κατά τη σημερινή τακτική συνεδρίαση του Σώματος σύμφωνα με το Προεδρικό Διάταγμα 74 του 2011 (ΦΕΚ Α΄ 181/22-08-2011).
   Από την παράταξη «ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ» εκλέγονται ως τακτικά μέλη οι εξής:
1. Τζιτζικώστας Απόστολος
2. Πατουλίδου Παρασκευή
3.  Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος
4. Κολότσιος Περικλής
5.  Θεοδωρίδης Θεόδωρος
6. Μαυρίδου Σοφία
7.  Μωυσιάδης Ιωάννης
8. Γιώργος Ιωάννης
9. Αηδονά Αθηνά
10. Παπάς Θεοφάνης
11. Ταχματζίδης Ιωάννης
12. Αβραμίδης Ευστάθιος
13. Τζάκη Ιωάννα
14. Αηδονόπουλος Χαράλαμπος
15. Ασπασίδης Γεώργιος
16. Βεργίδης Ανδρέας
17. Γιουτίκας Κωνσταντίνος
18. Θάνος Αλέξανδρος
19. Καράμπελα Μαρία
20. Καρατζιούλα Νίκη
21. Μήττας Χρήστος
22. Μπάτος Σωτήριος
23. Μπισμπινά Γερακίνα
24. Μπιτόπουλος Στέφανος
25. Πάλλας Κωνσταντίνος
26. Τζηρίτης Δημήτριος
27. Σπυρόπουλος Παναγιώτης
28. Χατζηβρέττας Δημήτριος
29. Χριστόπουλος Μιχαήλ
 
Από την παράταξη «ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ» εκλέγονται ως αναπληρωματικά μέλη οι εξής:
1.  Κελεσίδου Χριστίνα
2.  Ζάχαρης Ηλίας
3.  Μασλαρινός Αθανάσιος
4.  Ζωγράφου- Τσαντάκη Μαρία
5.  Τσιμήτρης Δημήτριος
6.  Τσαλώνης Γεώργιος
7.  Κούης Κωνσταντίνος
8.  Ζωγράφου Αικατερίνη
9.  Θωμαϊδής Παύλος
10.Τεληγιαννίδης Θεόφιλος
 
Από την παράταξη «ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ- ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ» εκλέγονται ως τακτικά μέλη οι εξής
1. Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος
2. Καλαϊτζή Καλλιόπη
3. Καγιάς Γεώργιος
4. Ανδρίτσος Ιωάννης
 
Από την παράταξη «ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ- ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ» εκλέγονται ως αναπληρωματικά μέλη οι εξής:
1.  Βαλιάνος Στυλιανός
2.  Καζαντζίδης Παντελής
 
Από την παράταξη «ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» εκλέγονται ως τακτικά μέλη οι εξής:
1.  Χαραλαμπίδου Δέσποινα
2.  Τόσκας Λάζαρος
 
Από την παράταξη «ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΕΝΟΤΗΤΑ» εκλέγονται ως αναπληρωματικά μέλη οι εξής:
1.  Θεοδωρόπουλος Γεώργιος
 
Από την παράταξη «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ»  εκλέγεται ως τακτικό μέλος ο εξής:
1.  Ζιώγας Ιωάννης
 
Από την παράταξη «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ» εκλέγονται ως αναπληρωματικά μέλη οι εξής:
1. Ιγνατιάδης Θεόδωρος
2. Ρακιτζή Τιμοθέα
 
Από την παράταξη «ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ» εκλέγεται ως τακτικό μέλος ο εξής:
1. Χρυσομάλλης Νικόλαος
 
Από την παράταξη «ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ- ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ» εκλέγεται ως τακτικό μέλος η εξής:
1.  Μπουφίδου Χρυσάνθη
 
Από την παράταξη «ΠΟΛΙΤΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ- ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ» εκλέγεται ως τακτικό μέλος η εξής:
1. Παυλίδου Νιόβη- Φωτεινή